Strona główna O programie Aktualności programu ZAPRASZAMY na wykład prof. LECHA GARLICKIEGO, POLSKIEGO SĘDZIEGO W EUROPEJSKIM TRYBUNALE PRAW CZŁOWIEKA.

Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

ZAPRASZAMY na wykład prof. LECHA GARLICKIEGO, POLSKIEGO SĘDZIEGO W EUROPEJSKIM TRYBUNALE PRAW CZŁOWIEKA. PDF Drukuj Email
Niedziela, 17 Październik 2010 21:52
Zapraszamy na wykład pt. "Wiem, ale nie powiem - ochrona dziennikarskich źródeł informacji w orzecznictwie ETPCz", który wygłosi prof. Lech Garlicki, polski sędzia w Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasburgu.

Prof. Lech Garlicki: Specjalista w dziedzinie prawa konstytucyjnego, w latach 1993 - 2001 sędzia Trybunału Konstytucyjnego,  wykładowca na kilkunastu uniwersytetach, m.in. w USA, Francji, Niemczech i Japonii.

MIEJSCE: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Lipowa 4, sala A2
TERMIN: 27 października 2010 r. godz. 17.00

Komentarz do wykładu przedstawią:

dr Michał Zaremba
- prawnik, Instytut Dziennikarstwa UW, Zakład Prawa Prasowego.
dr Hanna Gajewska - Kraczkowska - Wydział Prawa i Administracji UW, Katedra Postępowania Karnego.
red. Tomasz Patora - dziennikarz śledczy, współautor słynego reportażu "Łowcy Skór", redaktor w programie "Uwaga" w telewizji TVN.
 
pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie